Lu czyta bajkę pt. „Basia i magiczna książka”

achęcamy do wysłuchania bajki, której autorami są… uczniowie z Targówka!

W ramach II edycji projektu edukacji kulturalno-czytelniczej „Biblioteczne bum bajeczne, czyli Targówek pełen słówek” bajkę pt. „Basia i magiczna książka” ułożyli uczniowie klasy III d ze Szkoły Podstawowej nr 28 im. Stefana Żeromskiego (ul. Gościeradowska 18/20).

Przeczytaj więcej inf. o projekcie „Biblioteczne bum bajeczne, czyli Targówek pełen słówek”

Sprawdź w katalogu online dostępność książki pt. „Biblioteczne bum bajeczne, czyli Targówek pełen słówek”.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.