„Limeryki – z nonsensem urocze wierszyki”. „Rozrywki umysłowe, czyli słowem w głowę” – odcinek 8

Tematem tego odcinka będzie pięć wersów z groteską, dowcipem, niekoniecznie z puentą. Najlepsze limeryki powstają w dobrym towarzystwie – podczas zabawy, słowem oczywiście. Ależ przykłady na Was czekają!

W ramach cyklu „Rozrywki umysłowe, czyli słowem w głowę” pacynka – Babcia Teodozja przeprowadza rozmowy z ciekawymi osobami o roli słowa w ich życiu oraz o ich pasjach. Gośćmi warsztatów będą między innymi pisarz, lalkarka, podróżniczka, lekarz, biznesmen, którzy zaprezentują tworzenie i rozwiązywanie łamigłówek.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić w katalogu online Biblioteki dostępność książek z limerykami.