Licealiści i biblioteka – odcinek 3. Wywiad z Panem Wojciechem Widłakiem

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu z Panem Wojciechem Widłakiem – autorem książek dla dzieci.

Film został zrealizowany w ramach działania „Partnerstwa instytucji rozwijające wolontariat na rzecz społeczności lokalnych” przy współudziale Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 12) oraz młodzieży z CXXXVII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana.

Działanie finansowane jest ze środków m.st. Warszawy.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.