„Księżycowo” – Bajki w teatrzyku Kamishibai

Księżyc to naturalny satelita Ziemi. Znajduje się on w odległości ok. 384 tys. km od naszej planety. W zależności od tego jak położone są względem siebie Ziemia – Księżyc – Słońce, możemy obserwować jego pełnię, część czy całkowite zaćmienie.

Zatem serdecznie zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania bajki pt. „Księżycowo”.

Aby pobrać publikację ze strony Biblioteki – kliknij tutaj.

Bajka ta powstała w ramach projektu „Z teatrzykiem Kamishibai przez pokolenia”, który był realizowany przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy we współpracy z klubem osiedlowym Nasz Klub RSM Praga Osiedle „Generalska” oraz Wydawnictwem Literackim Białe Pióro, z Funduszu Animacji Kultury 2018.