„Księżniczka z biblioteki”. Jak zostać lalkowym czarodziejem – warsztaty (odcinek 9)


Jak zostać lalkowym czarodziejem” to cykl warsztatów teatru lalkowego, prowadzonych przez Beatę Podgórską, która zdradzi wiele tajemnic animowania pacynek i tworzenia domowych lub szkolnych przedstawień. Każdy odcinek składa się z dwóch części: krótkiej scenki z udziałem pacynki oraz warsztatu, w którym animatorka przy udziale lalki będzie demonstrować omawiane zagadnienia. W każdym warsztacie wystąpi inna pacynka.

W dziewiątym odcinku pojawi się dziennikarz Franek Majeranek, który przeprowadzi wywiad z tajemniczą panią Kasią. Podczas warsztatu dowiecie się, jak poszukiwać pomysłów na postacie i wydarzenia w swoim przedstawieniu oraz jak ważne jest, żeby uczyć się od innych.

Komunikat
Uprzejmie informujemy, że 11 grudnia 2023 r. (poniedziałek) Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 65 przy ul. Krasnobrodzkiej 11 będzie czynna do godz. 16.45. O godz. 17.00 rozpocznie się spektakl dla dzieci w wieku 5–10 lat pt. „W poszukiwaniu Świątecznej Gwiazdki” w wykonaniu teatru Blaszany Bębenek. Serdecznie zapraszamy!