„Księżniczka z biblioteki”. Jak zostać lalkowym czarodziejem – warsztaty (odcinek 9)

Jak zostać lalkowym czarodziejem” to cykl warsztatów teatru lalkowego, prowadzonych przez Beatę Podgórską, która zdradzi wiele tajemnic animowania pacynek i tworzenia domowych lub szkolnych przedstawień. Każdy odcinek składa się z dwóch części: krótkiej scenki z udziałem pacynki oraz warsztatu, w którym animatorka przy udziale lalki będzie demonstrować omawiane zagadnienia. W każdym warsztacie wystąpi inna pacynka.

W dziewiątym odcinku pojawi się dziennikarz Franek Majeranek, który przeprowadzi wywiad z tajemniczą panią Kasią. Podczas warsztatu dowiecie się, jak poszukiwać pomysłów na postacie i wydarzenia w swoim przedstawieniu oraz jak ważne jest, żeby uczyć się od innych.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.