„Galop ’44” – krzyżówka dla młodzieży

Zapraszamy do rozwiązania krzyżówki przygotowanej w oparciu o książkę Moniki Kowaleczko-Szumowskiej pt. „Galop ’44” (wyd. Harper Collins Polska).

Hasłem jest tytuł pieśni, którą śpiewali bohaterowie książki, dodając sobie otuchy.

Krzyżówka została przygotowana w ramach 79. rocznicy Powstania Warszawskiego oraz akcji „Lato w Mieście”.

krzyżówka; w tle pomnik Powstania Warszawskiego

Pobierz krzyżówkę do wydruku

Sprawdź w katalogu online Biblioteki dostępność książki Moniki Kowaleczko-Szumowskiej pt. „Galop ’44”

Krzyżówkę przygotowała Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 98.

Komunikat
Uprzejmie informujemy, że 11 grudnia 2023 r. (poniedziałek) Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 65 przy ul. Krasnobrodzkiej 11 będzie czynna do godz. 16.45. O godz. 17.00 rozpocznie się spektakl dla dzieci w wieku 5–10 lat pt. „W poszukiwaniu Świątecznej Gwiazdki” w wykonaniu teatru Blaszany Bębenek. Serdecznie zapraszamy!