„Galop ’44” – krzyżówka dla młodzieży

Zapraszamy do rozwiązania krzyżówki przygotowanej w oparciu o książkę Moniki Kowaleczko-Szumowskiej pt. „Galop ’44” (wyd. Harper Collins Polska).

Hasłem jest tytuł pieśni, którą śpiewali bohaterowie książki, dodając sobie otuchy.

Krzyżówka została przygotowana w ramach 79. rocznicy Powstania Warszawskiego oraz akcji „Lato w Mieście”.

krzyżówka; w tle pomnik Powstania Warszawskiego

Pobierz krzyżówkę do wydruku

Sprawdź w katalogu online Biblioteki dostępność książki Moniki Kowaleczko-Szumowskiej pt. „Galop ’44”

Krzyżówkę przygotowała Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 98.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.