„Dziewczyny z ryciny” Jarosława Mikołajewskiego – łamigłówki literackie dla dzieci

Zapraszamy do rozwiązania łamigłówki przygotowanej na podstawie książki pt. „Dziewczyny z ryciny” autorstwa Jarosława Mikołajewskiego.

Życzymy powodzenia w literackim łamaniu głowy.krzyżówka; w tle zielone drzewa, trawa i słońce

Aby przejść do krzyżówki „Dziewczyny z ryciny” – kliknij tutaj.

Pobierz krzyżówkę „Dziewczyny z ryciny” do wydruku.

Sprawdź w katalogu online dostępność książki Jarosława Mikołajewskiego pt. „Dziewczyny z ryciny”.

Łamigłówkę przygotowała Wypożyczalnia nr 64.

Komunikat
Uprzejmie informujemy, że 11 grudnia 2023 r. (poniedziałek) Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 65 przy ul. Krasnobrodzkiej 11 będzie czynna do godz. 16.45. O godz. 17.00 rozpocznie się spektakl dla dzieci w wieku 5–10 lat pt. „W poszukiwaniu Świątecznej Gwiazdki” w wykonaniu teatru Blaszany Bębenek. Serdecznie zapraszamy!