„Dobre życzenia to trafić w marzenia”. „Rozrywki umysłowe, czyli słowem w głowę” – odc. 14


Zachęcamy do wysłuchania rozmowy o życzeniach przy różnych okazjach, które kojarzą się z życzliwością, a także o tym, że są życzenia dobrego i złego. Babcia Teodozja i Marek Samselski podejmą również temat myślenia życzeniowego i wartości życzeń osobistych.

W ramach cyklu „Rozrywki umysłowe, czyli słowem w głowę” pacynka – Babcia Teodozja przeprowadza rozmowy z ciekawymi osobami o roli słowa w ich życiu oraz o ich pasjach. Gośćmi warsztatów są między innymi pisarz, lalkarka, podróżniczka, lekarz, biznesmen, którzy zaprezentują tworzenie i rozwiązywanie łamigłówek.

Komunikat
Uprzejmie informujemy, że Biblioteka nr 53 oraz Wypożyczalnia nr 2 mieszczące się przy ul. Bazyliańskiej 6 zostaną tymczasowo zamknięte 11 grudnia 2023 r. od godz. 16.00 z powodu awarii ogrzewania. Przepraszamy za niedogodności i zachęcamy do odwiedzenia nas w dniu jutrzejszym. Dziękujemy za wyrozumiałość. Ponadto 11 grudnia 2023 r. Biblioteka nr 65 przy ul. Krasnobrodzkiej 11 będzie czynna do godz. 16.45. O godz. 17.00 rozpocznie się spektakl dla dzieci w wieku 5–10 lat pt. „W poszukiwaniu Świątecznej Gwiazdki” w wykonaniu teatru Blaszany Bębenek. Serdecznie zapraszamy!