„Centymetrowe smutki”. Jak zostać lalkowym czarodziejem – warsztaty (odcinek 6)

Jak zostać lalkowym czarodziejem” to cykl warsztatów teatru lalkowego, prowadzonych przez Beatę Podgórską, która zdradzi wiele tajemnic animowania pacynek i tworzenia domowych lub szkolnych przedstawień. Każdy odcinek składa się z dwóch części: krótkiej scenki z udziałem pacynki oraz warsztatu, w którym animatorka przy udziale lalki będzie demonstrować omawiane zagadnienia. W każdym warsztacie wystąpi inna pacynka.

W szóstym odcinku Zosia opowie swoją niewiarygodną przygodę. Podczas warsztatu dowiecie się, jak ćwiczyć pamięć i wyraźne mówienie.