„Brak kulturki wiewiórki”. „Bajki na lajki” – odcinek 19

Zapraszamy na cykl spotkań pt. „Bajki na lajki”. Bohaterami są Pan Anagram i pacynka Gabrysia. Będą prowadzić ciekawe, pełne humoru rozmowy o bajkach, przygodach Gabrysi oraz omawiać ciekawostki literackie. W roli bajkopisarza wystąpi autor prezentowanych bajek, Marek Samselski, natomiast Gabrysię animuje Beata Podgórska.

W dziewiętnastym odcinku poznacie miłego skrzacika i złośliwą wiewiórkę. Wiewiórka będzie czuć się bezkarna w swoim postępowaniu, jednak niespodziewanie dostanie niezłą nauczkę.

Uprzejmie informujemy, że 11 maja 2024 r. (sobota) Czytelnia Naukowa nr I i Wypożyczalnia nr 130 o profilu pedagogicznym (ul. św. Wincentego 85) będą zamknięte dla użytkowników w związku z obchodami Dnia Bibliotekarza. Zapraszamy w następną sobotę 18.05.2024 roku. Za utrudnienia przepraszamy.