„Bielutek i śnieżna posrebrzana kulka” – Czytankowo

„Gdy czasem zabraknie nam odwagi… gdy coś napawa nas strachem… gdy ciężko jest nam zaufać… choć… bardzo byśmy chcieli… bajka o bałwanku i jego przygodzie bardzo pokrzepia”. (opis Autorki)

W ramach Zimy w Mieście w Bibliotece Online zachęcamy do wysłuchania fragmentu audiobooka Magdaleny Keler pt. „Bielutek i śnieżna posrebrzana kulka”.

A jeśli zapragniecie poznać całą bajkę, to… Kliknijcie tutaj, żeby przejść na stronę z bajkami KelerTeller.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.