„Banda z Burej. Tajemnica fałszywego Mikołaja” – Czytankowo dla dzieci

A gdyby tak w grudniu pojawiło się aż dziesięciu Świętych Mikołajów?

Poznajcie bohaterów mieszkających w Dziurze –Julkę i resztę Bura Team, a także panie Franciszki z biblioteki!
Zachęcamy do przeżycia wspaniałej przygody detektywistycznej okraszonej dużą dawką humoru!

W kolejnym odcinku Czytankowa biblioteczna maskotka prezentuje fragment książki Magdaleny Witkiewicz pt. „Banda z Burej. Tajemnica fałszywego Mikołaja” (Wydawnictwo Skarpa Warszawska).

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.