„Bałwanek Marianek” – bajki w teatrzyku Kamishibai

Zaczął padać śnieg, co wprowadziło w zachwyt dzieci. Od razu postanowiły ulepić bałwana!

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia bajki o Bałwanku Marianku.

Aby pobrać publikację ze strony Biblioteki – kliknij tutaj.

Bajka ta powstała w ramach projektu „Z teatrzykiem Kamishibai przez pokolenia”, który był realizowany przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy we współpracy z klubem osiedlowym Nasz Klub RSM Praga Osiedle „Generalska” oraz Wydawnictwem Literackim Białe Pióro, z Funduszu Animacji Kultury 2018.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.