Tajemnice BD65


W październiku i listopadzie Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży nr 65 odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 113 i nr 119 oraz uczniowie klas drugich ze Szkoły Podstawowej nr 380. Spotkania były poświęcone zwiedzaniu naszej placówki.

Nasi nowi czytelnicy oglądali księgozbiór, przyswajając sobie układ książek na półkach, a także zapoznali się z bibliotecznymi zasadami. Starsze dzieci uczyły się wyszukiwania książek, a także poznały różne możliwości i ciekawostki ułatwiające korzystanie z biblioteki. Prezentacja multimedialna pt. „Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 65” uświadomiła naszym gościom, jak wspaniale można spędzać czas wśród książek. Dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i młodzieży cieszył się pokaz książek, w tym wielu albumów i książek 3D, a także licznych nowości książkowych.

Nie zabrakło również prac plastycznych (malowanek i kolorowanek o tematyce bibliotecznej), które były wykonywane z wielkim zapałem.

Zapraszamy na kolejne zajęcia!

Komunikat
Uprzejmie informujemy, że Biblioteka nr 53 oraz Wypożyczalnia nr 2 mieszczące się przy ul. Bazyliańskiej 6 zostaną tymczasowo zamknięte 11 grudnia 2023 r. od godz. 16.00 z powodu awarii ogrzewania. Przepraszamy za niedogodności i zachęcamy do odwiedzenia nas w dniu jutrzejszym. Dziękujemy za wyrozumiałość. Ponadto 11 grudnia 2023 r. Biblioteka nr 65 przy ul. Krasnobrodzkiej 11 będzie czynna do godz. 16.45. O godz. 17.00 rozpocznie się spektakl dla dzieci w wieku 5–10 lat pt. „W poszukiwaniu Świątecznej Gwiazdki” w wykonaniu teatru Blaszany Bębenek. Serdecznie zapraszamy!