Biblioteczne spotkanie z sową Jadwigą – wiewiórka i lampiony solne

25.01.2024 r. w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 52 odbyło się kolejne biblioteczne spotkanie z sową Jadwigą.

Po przywitaniu się z sową Jadwigą dzieci wysłuchały opowiadania „Już nie chcę być wiewiórką” O. Talleca. Rozmawialiśmy na temat przeczytanej książki, bawiliśmy się wspólnie, a potem najmłodsi tworzyli pracę plastyczną. Tym razem wraz z rodzicami robili lampiony solne. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i miłą zabawę.

Sowa Jadwiga zaprasza ponownie 29.02.2024. Do zobaczenia!

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.