Bajkowa Fotobudka w BD12


Warsztaty artystyczne Bajkowa Fotobudka w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 12 zwieńczone sukcesem. Wczoraj naszą placówkę odwiedziło trzydzieści pięć osób, młodzież, dzieci i rodzice, którzy chętnie wzięli udział w eksperymentalnych warsztatach popołudniowych, współprowadzonych przez silną grupę wolontariuszy działających w naszej bibliotece. Głównym pomysłodawcą, duszą artystyczną spotkania i przede wszystkim autorem szkiców była Kaja Fabisiak, dziewczyna obdarzona niezwykłym talentem, którym zechciała podzielić się z nami w bibliotece.

Podczas spotkania wykonaliśmy fotobudki z postaciami z bajek. Każda grupa miała przydzieloną pracę. Najmłodsi kolorowali świnkę Pepę, trochę starsi wzięli na warsztat Muminka, a młodzież była odpowiedzialna za stronę techniczną dzieła, więc wycinała i sklejała podstawę, rodzice dopingowali nas w poczynaniach, a na koniec wszyscy wzięli udział w sesji zdjęciowej w fotobudkach.

Zajęcia nie odbyłyby się, gdyby nie nasi darczyńcy, zatem dziękujemy ogromnie firmie OBI za kartony, rodzicom za kredki i inne niezbędne materiały, a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę, Wasz uśmiech, życzliwość i mnóstwo pozytywnej energii!