Wieczór poetycki „Miłość niejedno ma imię” w CN1

Walentynkowy wieczór w Czytelni Naukowej nr I wypełniły wspaniałe wiersze i piosenki o miłości. Poeci z Grupy Akant i zaproszeni goście stworzyli wyjątkową atmosferę, oczarowując licznie zgromadzoną widownię nie tylko swoim talentem literackim i wokalnym, lecz także bawiącym do łez poczuciem humoru. Niejedne oczy wilgotniały też pod wpływem wzruszeń i wspomnień. Dominowała jednak radość z powodu ponownego spotkania w gronie przyjaciół-artystów. Niektórzy nawet spontanicznie ruszali do tańca, niesieni na skrzydłach muzyki.

Wieczór poetycki „Miłość niejedno ma imię” był nie tylko okazją do świętowania walentynek. Uzmysłowił również, jak bardzo kochamy Grupę Akant i zaproszonych gości. Cieszymy się ogromnie ze wznowienia spotkań i… niecierpliwie czekamy na kolejne!

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.