Pisanki techniką mix media – warsztaty w W2


8 kwietnia w Wypożyczalni nr 2 odbyły się warsztaty rękodzieła, które zgromadziły pasjonatów twórczości i miłośników niebanalnych dekoracji. Głównym tematem zajęć było przygotowanie pisanek za pomocą techniki mix media, a efekty pracy uczestników zachwyciły swoją oryginalnością i pięknem.

Styropianowe jajka stanowiły bazę, którą uczestnicy najpierw obtaczali gazą, nadając im interesującą fakturę. Następnie każdy miał szansę wykazać się kreatywnością, dekorując swoje pisanki papierowymi kwiatkami według własnej inwencji twórczej. Ostatecznym akcentem było spryskanie ich kolorową mgiełką, co dodało pracom unikalnego charakteru i harmonii kolorystycznej.

Atmosfera podczas warsztatów była pełna pozytywnej energii, wymiany pomysłów i inspiracji. Zaangażowanie uczestników przełożyło się na niezwykle udane rezultaty. Gotowe pisanki zachwyciły swoją finezją i różnorodnością, tworząc piękne świadectwo ludzkiej kreatywności.

To spotkanie nie tylko dostarczyło wielu artystycznych doznań, ale również pozwoliło na chwilę relaksu i integracji. Dla wszystkich uczestników była to okazja do stworzenia czegoś wyjątkowego oraz celebrowania wielkanocnych tradycji w nowoczesnym wydaniu.