Znajdziesz mnie w bibliotece – wykreślanka dla młodzieży

Powiększ obrazzadanie polega na znalezieniu słów wśród rozsypanych liter; w tle wykreślanki jest rysunek przedstawiający dwa kontury głów ludzkich, skierowane ku sobie; w tle głów są regały z książkami

W Tygodniu Bibliotek, który w tym roku obchodzimy pod hasłem „Znajdziesz mnie w bibliotece”, zachęcamy wszystkich do sprawdzenia swojej spostrzegawczości, a jednocześnie zapoznania się z różnorodnością książek, które są w zbiorach bibliotek.

Zapraszamy do zabawy w wykreślankę. Wśród rozsypanych liter odszukaj następujące wyrazy:

• ROMANS
  • BAŚŃ
  • PRZEWODNIK
  • HORROR
  • POEZJA
  • BIOGRAFIA
  • ENCYKLOPEDIA
  • PORADNIK
  • CZASOPISMO
  • LEGENDA
  • KRYMINAŁ
  • KOMIKS
  • FANTASTYKA
  • DRAMAT
  • ALBUM

Aby przejść do wykreślanki online, kliknij tutaj.

Aby pobrać wykreślankę do druku, kliknij tutaj.

Aby przejść do katalogu w poszukiwaniu książek i materiałów multimedialnych, kliknij tutaj.