„Zima w mieście” w W37

Powiększ obraz„Zima w mieście” w Wypożyczalni nr 37

Już tradycyjnie Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 37 włączyła się do akcji „Zima w Mieście”. W tym roku w ramach naszych działań realizowaliśmy zaproponowane wcześniej zajęcia: W rodzinie moc! Moje drzewo genealogiczne. Grasz Ty, gram Ja! Nowoczesne gry planszowe. Zima z Internetem – wolny dostęp do Internetu dla dzieci i młodzieży szkolnej.

W czasie zajęć genealogicznych bawiliśmy się z quizami, krzyżówkami i rebusami dotyczącymi genealogii wyświetlanymi w formie prezentacji z platformy Learning Apps, utworzonymi przez Panią bibliotekarkę. Było mnóstwo śmiechu, wynikającego z brzmienia nazw staropolskich. Zajęcia tak bardzo się spodobały, że uczestnicy chcieli jeszcze rozwiązywać quizy o tematyce zimowej z tej samej platformy.

W okresie całych ferii w naszej Bibliotece dostępne były gry planszowe, z którymi można było się zapoznać w godzinach pracy biblioteki.

Wolny dostęp do Internetu dla dzieci i młodzieży szkolnej obowiązywał przez całe ferie.