Zaszczep się i pomóż zaszczepić innych!

treść plakatu: Zaszczep się i pomóż zaszczepić innych! Zostań Wolontariuszem! Szukamy chętnych do wsparcia szczepienia mieszkańców w Punkcie Szczepień Powszechnych na Targówku - Hala Sportowa OSiR, ul. M.Ossowskiego 25. Jak możesz się zgłosić? Jeśli masz skończone 18 lat, możesz poświęcić kilka godzin w tygodniu, jesteś zdrowy i gotowy się zaszczepić zgłoś się do nas: e-mail: a.radziuk@ops-targowek.waw.pl telefon: 519 516 162 W czym będziesz mógł pomóc? - w udzielaniu informacji osobom zgłaszającym się na szczepienie - organizowaniu kolejki do rejestracji i szczepień - przy wypełnianiu formularzy - przy kierowaniu do odpowiednich stanowisk szczepień Co zapewniamy wolontariuszom? Wolontariusze otrzymają koszulki identyfikacyjne, zostaną ubezpieczeni i wyposażeni w niezbędne środki ochrony osobistej. Z każdym wolontariuszem zostanie podpisane porozumienie o współpracy, na podstawie którego zostanie wystawione zaświadczenie o wolontariacie z informacją o przepracowanych godzinach. Osoby, które jeszcze się nie szczepiły otrzymają szczepionkę. Organizatorami wolontariatu jest Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzielnicy Targówek. Pomóż sąsiadowi! Pomóż w szybszym powrocie do normalności!Zachęcamy do zostania wolontariuszem!