„Wieczór twórczości poetyckiej” w Czytelni Naukowej

calendar_today 27.06.2023
schedule17.00
location_onCzytelnia Naukowa nr I (ul. św. Wincentego 85)

27 czerwca o godz. 17.00 w Czytelni Naukowej nr I przy ul. św. Wincentego 85 odbędzie się „Wieczór twórczości poetyckiej” Anny Caban i Jana Kulika z grupy poetyckiej Akant – z udziałem Alicji Michlewicz i Andrzeja Kowalczyka.

Widzowie mogą oczekiwać żartobliwych fraszek, wesołej poezji oraz nostalgicznych wierszy, które poruszą i zainspirują.

Spędź z nami ten ciepły czerwcowy wieczór!

Wstęp wolny.

Zapraszamy!

Regulamin wieczoru twórczości poetyckiej

na plakacie poeci Akantu - Anna Caban i Jan Kulik, zaproszenie na ich wieczór twórczości poetyckiej 27 czerwca o godz. 17.00 w czytelni naukowej nr 1 przy ul. św. Wincentego 85

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.