Wiechowisko – piknik w Parku Wiecha

calendar_today 20.05.2023
schedule12.00–21.30
location_onPark Wiecha

Zapraszamy na piknik w Parku Wiecha!

W programie: Finał VI Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha „SZTAMA 2023”, koncert artystów z Ukrainy, koncert zespołu „Teściowa Śpiewa”, występ teatru ulicznego „Clown Pinezka i jego ferajna” oraz Teatru Improwizacji Varsavianistycznej.

Poza tym: karuzela, animacje familijne, degustacja pyz warszawskich, konkursy dla publiczności (w tym konkurs na strój warszawski).

Wydarzenie zwieńczy potańcówka z „Kapelą z Targówka”, dedykowana sąsiadom z Ukrainy i polskiemu wolontariatowi.

W godz. 12.00–17.00 zapraszamy również do stoiska Biblioteki Publicznej na Targówku, wypełnionego „książkami za grosik” – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Ponadto będzie można zapoznać się z plenerową wystawą książek Stefana Wiecha Wiecheckiego, dostępnych w naszych placówkach, a także wziąć udział w warsztatach decoupage.

Organizatorami wydarzenia są: Impresariat Artystyczny Sursum Artes i Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy. Projekt jest współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
plakat promujący Wiechowisko - wydarzenie w parku Wiecha na Targówku20 maja w godz. 12.00-21.30; na obrazku przedstawiającym drzewo są zdjęcia artystów występujących: zespół Teściowa śpiewa, kapela z Targówka, Clown pinezka, teatr improwizacji varsawianistycznej