Stwórzmy wielki nadniemeński plakat! Narodowe Czytanie 2023 w BD12

calendar_today 06.09.2023
schedule12.00
location_onBiblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 12 (ul. Radzymińska 121)

Uczestnicy wydarzenia wysłuchają dłuższego fragmentu powieści Elizy Orzeszkowej pt. „Nad Niemnem”. Starsi czytelnicy będą mogli wylosować cytat z tego utworu i sprawdzić się w quizie, a młodsi wykonają wspólny plakat na dużym kartonie, odwzorowujący rzekę Niemen – jej brzegi i roślinność.

Regulamin wydarzenia

Klauzula informacyjna

napis w raamce Eliza Orzeszkowa Nad Niemnem, narodowe czytanie, patronat honorowy pary prezydenckiej

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.