„Twórczość Olgi Tokarczuk” – spotkanie DKK w W64

calendar_today 12.04.2023
schedule17.30
location_onWypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 (ul. Radzymińska 121)

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: „Twórczość Olgi Tokarczuk”.

Spotykamy się w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 przy ul. Radzymińskiej 121, aby w gronie miłośników literatury rozmawiać o swoich ulubionych książkach, dzielić się wrażeniami po przeczytanej lekturze, rekomendować je sobie wzajemnie.

Spotkania moderuje Pani Justyna Żebrowska – z wykształcenia polonistka, z zawodu wydawczyni, redaktorka i korektorka. Książki nie są jedynie jej pracą czy hobby. Książki to jej życie. A rozmowa o nich to zawsze fascynujące doświadczenie.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 12 kwietnia (środa) 2023 roku, godz. 17.30.

Tematem dyskusji będzie twórczość Olgi Tokarczuk.

Zapraszamy!

Plakat - zaproszenie na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: „Twórczość Olgi Tokarczuk”. 12 kwietnia (środa) 2023 roku, godz. 17.30, Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 przy ul. Radzymińskiej 121.