„Twórczość Olgi Tokarczuk” – spotkanie DKK w W64

calendar_today 12.04.2023
schedule17.30
location_onWypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 (ul. Radzymińska 121)

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: „Twórczość Olgi Tokarczuk”.

Spotykamy się w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 przy ul. Radzymińskiej 121, aby w gronie miłośników literatury rozmawiać o swoich ulubionych książkach, dzielić się wrażeniami po przeczytanej lekturze, rekomendować je sobie wzajemnie.

Spotkania moderuje Pani Justyna Żebrowska – z wykształcenia polonistka, z zawodu wydawczyni, redaktorka i korektorka. Książki nie są jedynie jej pracą czy hobby. Książki to jej życie. A rozmowa o nich to zawsze fascynujące doświadczenie.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 12 kwietnia (środa) 2023 roku, godz. 17.30.

Tematem dyskusji będzie twórczość Olgi Tokarczuk.

Zapraszamy!

Plakat - zaproszenie na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: „Twórczość Olgi Tokarczuk”. 12 kwietnia (środa) 2023 roku, godz. 17.30, Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 przy ul. Radzymińskiej 121.

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.