Spotkanie autorskie ze Stefanem Szczepłkiem

calendar_today 19.09.2023 - 19.09.2023
schedule18.00
location_onCzytelnia Naukowa nr I (ul. św. Wincentego 85)

900 koszulek piłkarskich! Większość z nich podpisana przez grających w nich piłkarzy!

Zapraszamy na spotkanie ze Stefanem Szczepłkiem – dziennikarzem, pisarzem, komentatorem sportowym, historykiem piłki nożnej, kibicem Legii Warszawa, kolekcjonerem pamiątek sportowych.

Jakie niepowtarzalne historie wiążą się z każdą z tych koszulek? Przyjdźcie, by posłuchać fascynujących opowieści naszego znamienitego Gościa i porozmawiać z nim o piłce nożnej.

Sprawdź w bibliotecznym katalogu online dostępność książek Stefana Szczepłka pt. „Warszawa idzie na mecz” (2 tomy)

Sprawdź w bibliotecznym katalogu online dostępność książki Stefana Szczepłka pt. „Mecze polskich spraw”

plakat promujący spotkanie ze Stefanem Szczepłkiem 19 września o godzinie 18.00 w Czytelni Naukowej nr I przy ul. św. Wincentego 85

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.