Spotkanie autorskie z Joanną Mokosą-Rykalską

calendar_today 07.02.2023
schedule17.30
location_onCzytelnia Naukowa nr I (ul. św. Wincentego 85)

7 lutego o godzinie 17.30 gościem Czytelni Naukowej nr I przy ul. św. Wincentego 85 będzie Joanna Mokosa-Rykalska – producentka i kierowniczka produkcji z wieloletnim doświadczeniem filmowym i telewizyjnym, dziennikarka radiowa. Współpracowała przy tworzeniu takich tytułów jak „Malanowski & Partnerzy”, „Oko za oko” czy też „Kobieta sukcesu”. Autorka popularnego bloga „Matka siedzi z tyłu”, który stał się inspiracją do napisania debiutanckiego zbioru opowieści. Bez podróży nie wysiedzi nawet miesiąca.

W czasie spotkania będzie możliwość zakupu książek z autografem. A ci, którym los będzie sprzyjał, dostaną książkę w prezencie od Wydawnictwa Wielka Litera.

Wstęp wolny.

Zapraszamy!

na plakacie zdjęcie Joanny Mokosy-Rykalskiej; spotkanie odbędzie się 7 lutego 2023 r. o godz. 17.30 w Czytelni naukowej nr 1 przy ul. św. Wincentego 85

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.