„Książka, którą polecam” – spotkanie DKK w W64

calendar_today 11.01.2023
schedule17.30
location_onWypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 (ul. Radzymińska 121)

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: „Książka, którą polecam”.

Spotykamy się w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 przy ul. Radzymińskiej 121, aby w gronie miłośników literatury rozmawiać o swoich ulubionych książkach, rekomendować je sobie wzajemnie, dzielić się wrażeniami po przeczytanej lekturze.

Spotkania moderuje Pani Justyna Żebrowska – z wykształcenia polonistka, z zawodu wydawczyni, redaktorka i korektorka. Książki nie są jedynie jej pracą czy hobby. Książki to jej życie. A rozmowa o nich to zawsze fascynujące doświadczenie.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 14 grudnia (środa) 2022 roku, godz. 17.30. Tematem dyskusji będą książki polecane przez Klubowiczów.

Zapraszamy!

w tle plakatu książki, treść plakatu: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Temat: „Książka, którą polecam”, 11 stycznia (środa) 2023 roku, godz. 17.30, Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 64, ul. Radzymińska 121, tel. 22 4011761, e-mail: w64@multibiblioteka.waw.pl