WY-GRY-WAM TARGÓWEK, czyli gra terenowa w BD12

Powiększ obrazWY-GRY-WAM TARGÓWEK, czyli gra terenowa w BD12

27 września nasza Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 12 już po raz trzeci wzięła udział w Rodzinnej Grze Miejskiej pt. WY-GRY-WAM TERGÓWEK.  Podczas gry uczestnicy odwiedzili klika miejsc znajdujących się na terenie rewitalizowanym Targówka Mieszkaniowego i wzięli udział w zabawach przygotowanych przez każdą z instytucji.

U nas odbyły się zabawy słowne, krzyżówki a dla najmłodszych bajkowe puzzle. W grze wzięły udział instytucje współdziałające na Targówku Mieszkaniowym w ramach partnerstwa: Ta szansa, RSM Praga, Otwarta Rampa, Kolejka Marecka, Świetlica pod Aniołem, Ośrodek Pomocy Społecznej, Cafe tortownia, Stowarzyszenie dla Rodzin oraz my – Biblioteka dla Dzieci Młodzieży nr 12. Grę współfinansowało „Partnerstwo Tą Szansą”. Na mecie w Teatrze Rampa uczestnicy wspólnie się spotkali, by świętować i odebrać swoje nagrody. Zapraszamy za rok.