Wolontariat w Bibliotece

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy uczestniczy w realizacji projektu „Ochotnicy warszawscy”, którego celem jest rozwój i promocja idei wolontariatu w Warszawie.

Program jest pierwszym tego rodzaju kompleksowym działaniem dotyczącym wolontariatu w bibliotekach realizowanym na terenie m.st. Warszawy.

Osoby zainteresowane wolontariatem w bibliotece prosimy o kontakt z wybraną placówką.

treść plakatu: Zostań wolontariuszem! Lubisz pomagać? Jesteś aktywny? Chcesz działać? Przyjdź do Biblioteki, podpisz porozumienie wolontariackie i czero radość z pracy z ludźmi! Szukamy właśnie takich bohaterów jak Ty! Zadania: prace związane z działalnością biblioteki, udział w wydarzeniach (stacjonarnych, plenerowych i online) organizowanych przez bibliotekę, przebieranie się za duże maskoty, dystrybucja ulotek i balonów. Korzyści: zdobycie umiejętności i doświadczenia, zaświadczenie o odbytym wolontariacie, referencje, pakiet wolontariusza (koszulka, identyfikator i podarunek), ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu. Wymagania: ukończony 13. rok życia. Więcej informacji: na stronie internetowej Biblioteki: www.multibiblioteka.waw.pl w zakładce: Wolontariat w Bibliotece.