Książki o autyzmie – wirtualna wystawa

Powiększ obrazwirtualna sala; na ścianach rolę obrazów pełnią okładki książek o autyzmie; w górnej części sali są okna

Kwiecień od lat jest Miesiącem Wiedzy na Temat Autyzmu, a 2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

Z tej okazji proponujemy Państwu literaturę omawiającą zagadnienie  autyzmu w formie wirtualnej wystawy, na której zaprezentowane są podręczniki, reportaże, opowieści oraz praktyczne porady i wskazówki, które pomogą w wielu sytuacjach na co dzień.

Zwiedzanie uprzyjemni Państwu Sonata Księżycowa Ludwiga van Beethovena (Op. 27 No. 2 – III. Presto) w wykonaniu Paula Pitman’a.

Serdecznie zapraszamy!

Kilka uwag dotyczących zwiedzania:
• Wystawę można oglądać na komputerze, na tablecie i na smartfonie.
• Wystawę można zwiedzać, poruszając się przy pomocy myszki, touchpada lub strzałek na klawiaturze.
• Po kliknięciu na wybraną planszę pojawiają się opisy. Żeby przejść do kolejnego opisu, trzeba kliknąć kolejną planszę albo zamknąć aktualnie wyświetlany opis.

Kliknij tutaj albo w powyższy obrazek, żeby obejrzeć wirtualną wystawę książek.

Wszystkie książki zaprezentowane na wystawie dostępne są w filiach Biblioteki Publicznej na Targówku.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność książek w katalogu online.

Spis książek: