Wigilia w Bibliotece Online

Powiększ obrazplakat - Wigilia w Bibliotece Online

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną w tym roku Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przygotowała Wigilię w Bibliotece Online.

24 grudnia o godz. 10.00 opublikowana została łamigłówka „Choinkowa krzyżówka dla dzieci”.

O godz. 12.00 najmłodsi mogli wysłuchać i obejrzeć bajkę w teatrzyku Kamishibai pt. „O Zajączku Guzdrale”.

O godz. 13.00  Miś, maskotka naszej Biblioteki w oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę przeczytał w Czytankowie dla dzieci fragment książki Ewy Stadtmüller pt. „Najpiękniejsze opowieści pod choinkę” (Wydawnictwo Skrzat).

O godz. 15.00 w Czytankowie dla dorosłych przeczytany został fragment opowieści Agnieszki Jeż „Czerwony samolot” z książki pt. „Zakochany Święty Mikołaj” (Wydawnictwo Filia).

plakat - Wigilia w Bibliotece Online

Radosnych, spokojnych, przepełnionych nadzieją i życzliwością
Świąt Bożego Narodzenia!