„Wierszowane lato. Część 1: Jan Brzechwa” – łamigłówki literackie dla dzieci

Powiększ obrazkrzyżówka; w tle obrazek przedstawiający morze, plażę, piłkę plażową i parasolkę przeciwsłoneczną

Wreszcie nadeszło lato i rozpoczęły się wakacje – czas radosnej zabawy oraz niesamowitych przygód! Zapraszamy dzieci do cyklu łamigłówek „Wierszowane lato”, przygotowanych w oparciu o wiersze znanych i lubianych autorów. Do rozwiązania pierwszej z nich przyda się znajomość twórczości Jana Brzechwy. Przy każdym haśle w krzyżówce podano tytuł utworu Jana Brzechwy, w którym należy szukać odpowiedzi.

Życzymy powodzenia w literackim łamaniu głowy!

Aby przejść do krzyżówki „Wiersze Jana Brzechwy”  – kliknij tutaj.

Pobierz krzyżówkę do wydruku.

Jeśli chcesz zapoznać się z twórczością Jana Brzechwy, zapraszamy do naszych placówek.

Aby przejść do katalogu Biblioteki i sprawdzić dostępność książek autora – kliknij tutaj.