„Wielkanocna kurka i jej pisanki”- koncert w BD65

„Wielkanocna  kurka  i  jej  pisanki”- koncert w BD65

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy  zaprasza na koncert „Wielkanocna  kurka  i  jej  pisanki” w wykonaniu zespołu Pro Arte.

Artyści  z Agencji Artystycznej „Pro Arte” wystąpią w wyjątkowym  koncercie  „Wielkanocna  kurka i jej pisanki”. Podczas koncertu  będzie  możliwość zapoznania  się z brzmieniem i wyglądem instrumentów.

Będzie również okazja do przypomnienia sobie wielu tradycji związanych z obchodami Świąt Wielkiej Nocy m.in. malowaniem  pisanek, święceniem pokarmów czy śmigusem – dyngusem.

Spotkanie odbędzie się  w ramach projektu „Bawimy się w bibliotece. Całoroczne animacje dla najmłodszych.  Bródno Podgrodzie”  realizowanego z budżetu partycypacyjnego na 2019 rok.