„Wiatr od morza” Stefana Żeromskiego, czyli literackie łamanie głowy dla dorosłych

Powiększ obrazkrzyżówka na podstawie utworu Stefana Żeromskiego "Wiatr od morza"; w tle obrazek przedstawiający statek i kotwicę

Zapraszamy do rozwiązania krzyżówki na podstawie powieści Stefana Żeromskiego pt. „Wiatr od morza”.

Życzymy dobrej zabawy.

Aby przejść do krzyżówki „Wiatr od morza” – kliknij tutaj.

Pobierz krzyżówkę „Wiatr od morza” do wydruku.

Jeśli chcesz przeczytać książkę „Wiatr od morza” Stefana Żeromskiego, zapraszamy do naszych placówek.

Aby przejść do katalogu Biblioteki i sprawdzić dostępność tytułu – kliknij tutaj.

Jeśli chcesz przeczytać książkę „Wiatr od morza” w wersji online  – przejdź do polskiej biblioteki cyfrowej POLONA.