Warsztaty o niemarnowaniu wody i energii w BD52 i W29. „EkoBiblioteka – z miłości do Ziemi i książek”

Powiększ obrazdzieci i prowadzący stoją z uniesionymi rękoma, wykonując ćwiczenia związane z tematyką spotkania

20 października 2022 r. w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 52 oraz Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 29 odbyły się warsztaty prowadzone przez Sławomira Brzózka – eksperta ds. edukacji ekologicznej, dyrektora ds. Zrównoważonego Rozwoju w ENERIS i współzałożyciela inicjatywy Faceci w Zieleni.

Na spotkania przyszły dwie klasy ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 99 im. Małego Powstańca przy ul. Bartniczej 2. Uczniowie rozmawiali na temat niemarnowania wody i energii elektrycznej. Wykonywali również różne ćwiczenia służące lepszemu zapamiętaniu treści warsztatów.