Powiększ obraz„Warsztaty andrzejkowe” odbyły się w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży 29 listopada 2019.

Dzieci, które w nich uczestniczyły pomalowały farbami gipsowe świeczniki  oraz ozdobiły serwetkami świeczki.

Następnie przyszedł czas na zabawę  (w którą chętnie zaangażowały się  również mamy) i wspólne spoglądanie w przyszłość. Jak to w czasie Andrzejek,  sprawdzałyśmy  co przyniesie nam kolejny rok oraz komu pisane jest małżeństwo, komu bogactwo a komu życie w zakonie.

Emocji nie brakowało, kiedy trzeba było zawalczyć o pierwsze miejsce  w wyścigu o najszybsze wyjście za mąż . Było bardzo wesoło,  trochę tajemniczo ale najważniejsze były dobre humory uczestniczek.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z naszej imprezy.

Warsztaty zrealizowano  w ramach projektu „Alternatywa dla komputera, czyli rodzinne warsztaty kreatywne”  z  budżetu partycypacyjnego na rok  2019.