Walentynkowe warsztaty krawieckie w BD53

Powiększ obrazWalentynkowe warsztaty krawieckie w BD53

11 lutego Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 53 przy ul. Bazyliańskiej 6 przemieniła się – za sprawą magii miłości – w… zakład krawiecki. Dzieci wraz z rodzicami tworzyły serduszka z filcu. Pani Magdalena Bojan-Jesiołowska (instruktorka szycia) nawiązała świetny kontakt z uczestnikami zajęć. Wszyscy z dużym zaangażowaniem wycinali, uczyli się obsługi maszyny do szycia, a potem wypełniali wnętrze swoich dzieł. W ciągu dwóch godzin powstało wiele serc. Zarówno mali, jak i duzi twórcy połknęli bakcyla i… już nie mogą się doczekać kolejnych warsztatów szycia w bibliotece!

Spotkanie zostało realizowane w ramach projektu „Alternatywa dla komputera, czyli rodzinne warsztaty kreatywne” z budżetu partycypacyjnego na rok 2019.