Wakacje w Warszawie – wirtualna wystawa

Powiększ obrazobrazek przedstawia salę; na ścianach widnieją zdjęcia warszawskich atrakcji turystycznych

Wakacje to czas wypoczynku, zabaw i wyjazdów. Można wyjechać w góry, nad morze czy jezioro. Jeżeli jednak spędzasz wakacje w Warszawie i boisz się o nudę – nie martw się! W stolicy znajdziesz mnóstwo atrakcji. Warszawa jest pełna miejsc, które sprawią, że lato w mieście wcale nie będzie nudne. Przygotowaliśmy listę miejsc, które naprawdę warto zobaczyć.

Kliknij tutaj albo w poniższy obrazek, żeby zwiedzić wirtualną wystawę.

Kilka uwag dotyczących zwiedzania:
Wystawę można oglądać przede wszystkim na komputerze, poruszając się przy pomocy myszki, touchpada lub strzałek na klawiaturze. Po kliknięciu na wybraną planszę pojawiają się opisy. Żeby przejść do kolejnego opisu, trzeba kliknąć kolejną planszę albo zamknąć aktualnie wyświetlany opis.

1. Barbakan
2. Biblioteka Uniwersytecka