„Uczta Moniki – przyjemność jedzenia” – spotkanie on-line

Monika Kurdej i jej uczta

Zapraszamy na kolejne już spotkanie z Moniką Kurdej – terapeutą otyłości, psychodietetykiem, edukatorką żywieniową, coachem, trenerem oddechu i kobiecej złości, terapeutą par; prowadzi własną praktykę (www.zasmakujwzyciu.pl), w której pomaga zapracowanym i zmęczonym kobietom dobrze wyglądać i wspaniale się czuć. Pasjonuje się literaturą oraz kocha jeść. Kiedyś nie umiała odpoczywać i nie miała żadnych przyjemności w życiu (oprócz jedzenia). Dzisiaj uczy kobiety, jak wyjść z zamkniętego kręgu nadmiernej pracy i licznych obowiązków, które w konsekwencji prowadzą do wypalenia i sprzyjają przejadaniu się.

Podczas spotkania będziemy zachęcać Państwa do wykorzystywania każdej sytuacji posiłku, aby doświadczać maksimum przyjemności. Zdradzimy też, co sprawia, że niektóre praktyki uznajemy za przyjemne i szlachetne, a inne – za przyziemne i niewarte uwagi. A tych z Państwa, którzy zmagają się z wieczornym objadaniem, zapewne zainteresuje wątek dotyczący tworzenia pętli przyjemności. Jeśli ją zastosujecie, to zastąpi dotychczasową, niekorzystną, wpływającą negatywnie na Państwa sen i samopoczucie, a w konsekwencji na odporność psychiczną i fizyczną.

Całość spotkania skonstruowana jest na praktycznym, eksperckim doświadczeniu prowadzącej. Celem jest zachęcenie Państwa do poszukiwania innych niż jedzenie źródeł przyjemności.

To dobra wiadomość dla osób, które:
– cierpią z powodu braku czasu i zadowalają się prostymi przyjemnościami (takimi jak jedzenie czy picie), bo w ich wolnym czasie np. miejsca kultury już nie pracują;
– nie mają możliwości delektowania się tym, co nazwalibyśmy doświadczeniami premium.

W prawdziwej przyjemności nie chodzi bowiem ani o czas, ani o cenę. Przyjemność ma jeden ważny aspekt, o którym rzadko myślimy, a który jest niezbędny, aby w pełni docenić jej wartość. I właśnie dlatego zapraszamy na spotkanie z Moniką Kurdej. Prowadząca zdradzi Państwu istotę przyjemności.

Inspiracją spotkania są książki, które odnajdziesz w księgozbiorze biblioteki.

Zapraszamy!