„Uczta Moniki – przyjemność jedzenia” – spotkanie online z Moniką Kurdej

22 lipca 2020 r. Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zorganizowała spotkanie online z Moniką Kurdej – terapeutą otyłości, psychodietetykiem, edukatorką żywieniową, coachem, trenerem oddechu i kobiecej złości, terapeutą par; prowadzi własną praktykę (www.zasmakujwzyciu.pl), w której pomaga zapracowanym i zmęczonym kobietom dobrze wyglądać i wspaniale się czuć.

Podczas spotkania Monika Kurdej zachęcała do wykorzystywania każdej sytuacji posiłku, aby doświadczać maksimum przyjemności. Zdradziła też, co sprawia, że niektóre praktyki uznajemy za przyjemne i szlachetne, a inne – za przyziemne i niewarte uwagi.

Aby przejść do katalogu Biblioteki i sprawdzić dostępność książek o odżywianiu  – kliknij tutaj.