„Tworzenie kreatywnych jadłospisów” – spotkanie on-line

Zapraszamy 23 września 2020 r. o godz. 14.00 na tworzenie kreatywnych jadłospisów.

To już kolejne nasze spotkanie, które przygotowaliśmy we współpracy z Panią Moniką Kurdej: terapeutą otyłości, coachem, psychodietetykiem, edukatorem żywieniowym, autorką poradników przeciwko objadaniu się i licznych publikacji na temat psychologicznych aspektów związanych z jedzeniem. Prowadzi własną praktykę, w której pomaga zapracowanym i zmęczonym kobietom lepiej się o siebie zatroszczyć. Spotkania przez Nią prowadzone pełne są realnych przykładów i autorskich, nietypowych rozwiązań, a przy tym przepełnione są humorem i lekkością. Jeśli masz dość spotkań on-line, bo „gadające głowy” nie są w stanie zatrzymać Twojej uwagi – poznaj Monikę Kurdej.

Spotkanie, które planujemy, jest dla osób, które wierzą w domowe posiłki, ale brakuje im czasu i energii, aby dobrze zarządzać swoim gospodarstwem domowym. Często po otwarciu lodówki orientują się, że nie wiedzą, co mogą przygotować ze znajdujących się w niej produktów i przy tym bywają tak głodne, że zjadłyby konia z kopytami. W efekcie jedzą byle jak – byle dużo.

Spotkaniem chcemy zachęcić uczestników do przyjrzenia się swoim postawom względem jedzenia i omówić kilka ważnych aspektów związanych z przygotowywaniem jadłospisów dla siebie i bliskich. Prowadząca będzie zachęcać do kreatywnego podejścia oraz do wyrwania się z mocy schematów. Śniadanie na kolację? Dlaczego nie! Obiad na zimno? I co mi zrobisz?!

Ze spotkania będą zadowolone osoby, które:

– gotują w domu i chcą to robić lepiej, szybciej, pomysłowo,

– buntują się przeciwko stereotypom i naprawdę nie chcą gotować – ale muszą,

– chcą wiedzieć, jak skomponować każdy posiłek, żeby był dość zbilansowany – szukają prostoty i tylko brakuje im fundamentów, aby poczuć się pewnie w kuchni.