„Święto ognia” Jakuba Małeckiego – spotkanie DKK w W64

w tle plakatu obrazek baletnicy; treść plakatu: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Temat: "Święto ognia” Jakuba Małeckiego, 5 października 2022, godz. 17.30, Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 64, ul. Radzymińska 121, tel. 22 4011761, e-mail: w64@multibiblioteka.waw.pl

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: „Święto ognia” Jakuba Małeckiego.

Spotykamy się w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 przy ul. Radzymińskiej 121, aby w gronie miłośników literatury rozmawiać o swoich ulubionych książkach, rekomendować je sobie wzajemnie, dzielić się wrażeniami po przeczytanej lekturze.

Spotkania moderuje Pani Justyna Żebrowska – z wykształcenia polonistka, z zawodu wydawczyni, redaktorka i korektorka. Książki nie są jedynie jej pracą czy hobby. Książki to jej życie. A rozmowa o nich to zawsze fascynujące doświadczenie.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 5 października (środa) 2022 r. o godz. 17.30. Tematem dyskusji będzie książka Jakuba Małeckiego pt. „Święto ognia”.

Zapraszamy!