Spotkanie autorskie z Tomaszem Sobanią w W72

Powiększ obrazSpotkanie autorskie z Tomaszem Sobanią w W72

22 listopada 2019 r. gościem Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72 przy ul. Suwalskiej 11 był młody pisarz Tomasz Sobania.
Na spotkaniu z młodzieżą opowiadał o swoich doświadczeniach związanych z pracą literacką, a także o niezwykłych pasjach. Mimo młodego wieku (jest 21-latkiem) może się już poszczycić sporymi dokonaniami. Ma na swoim koncie trzy wydane książki („Speculo”, „Nowy świt” oraz „7 dni i 300 km biegu : opowieść 19-latka” ), jest zapalonym sportowcem i podróżnikiem. Pasję biegania łączy z pomocą chorym i potrzebującym środków na terapię. Odwiedził wiele egzotycznych miejsc na świecie i spotkał niezwykłych ludzi. Był uczestnikiem „Rejsu Niepodległości”  na pokładzie „Daru Młodzieży” przez Atlantyk. Potrafi o tym wszystkim zajmująco opowiadać, zarażając przy tym optymizmem i pogodą ducha. Dziękujemy Panu Tomaszowi za wyjątkowe spotkanie.

Spotkanie zrealizowano w ramach projektu „Przystanek Kultura : wydarzenia kulturalne i artystyczne w Bibliotekach na Bródnie” z budżetu partycypacyjnego na rok 2019.