Spotkanie autorskie z Pauliną Płatkowską w W2

Spotkanie autorskie z Pauliną Płatkowską

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy zaprasza na spotkanie autorskie z Pauliną Płatkowską.

Przez dwa lata felietonistka największego w Polsce portalu dla kobiet Polki.pl; autorka opowiadań publikowanych w prasie kobiecej; redaktor, wydawca, ghostwriter paru książek, których tytuły z oczywistych względów są nie wymienione.

Prywatnie: żona pszczelarza -„złotej rączki”, mama trzech uroczych pannic, zapalona ogrodniczka przejęta losem roślin, zwierząt i świata. Wieloletnia mieszkanka pogranicza dzielnic Targówek i Białołęki.

Wstęp wolny.

Zapraszamy!

Spotkanie realizowane jest w ramach projektu „Przystanek Kultura: wydarzenia kulturalne i artystyczne w Bibliotekach na Bródnie”  z budżetu partycypacyjnego na rok 2019.