Spotkanie autorskie z Panem Markiem Samselskim w BD12

Powiększ obrazzdjęcie uczniów - uczestników spotkania - z pisarzem Markiem Samselskim

Kto wie, kim jest Pan Anagram? Jakie bajki pisze? I czy na pewno można bawić się słowem, a jeśli tak, to jak? Jak tworzyć anagramy, rebusy, zagadki słowne? Na te i inne pytania w kwietniu odpowiadał dzieciom  gość  naszej biblioteki, autor książki „Bajki Pana Anagrama” – Pan Marek Samselski.

Inauguracyjne spotkanie autorskie odbyło się w nowym budynku Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 12 przy ul. Radzymińskiej 121. Naszą salę po brzegi wypełniło ponad 60 osób, za co  niezmiernie dziękujemy naszemu partnerowi – Szkole Podstawowej nr 114.

Spotkanie autorskie zwieńczyły wspólne zdjęcia i możliwość zakupu książki wraz z autografem.