Spotkanie autorskie z Krystyną Mirek w W60

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na spotkanie autorskie z Krystyną Mirek, połączone z promocją najnowszej książki „Świąteczny sekret”.

Krystyna Mirek jest autorką znanych powieści obyczajowych, które podbiły serca wielu czytelniczek m.in. „Szczęście all inclusive”, „Droga do marzeń”, „Szczęście za horyzontem”, „Słodkie życie”, „Pojedynek uczuć”.

O swoich powieściach mówi: „Tworzę opowieści pogodne, ciepłe, pełne optymizmu i dobrych emocji, choć nie uciekam od życiowych problemów i prawdy.”

Współpracuje także z portalem internetowym Polki.pl, publikując felietony oraz gazetą Pani domu, w której prowadzi rubrykę Mama radzi mamom.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy 5 grudnia (czwartek)  godz. 17.00 do  Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 60 przy ul. Krasnobrodzka 11.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu: „Spotkania z literaturą, kulturą i sztuką w bibliotekach: wydarzenia dla dorosłych i dzieci” z budżetu partycypacyjnego 2019.