Spotkanie autorskie z Krystyną Mirek w W60.

Powiększ obrazSpotkanie autorskie z Krystyną Mirek w W60

Promocja najnowszej powieści „Świąteczny sekret”.

5 grudnia gościem Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 60 była Krystyna Mirek – autorka powieści obyczajowych dla kobiet, które czytelniczki kochają za wartką akcję, ciepły humor oraz życiowe obserwacje, pozwalające im utożsamiać się z bohaterami książek.

Fabuły powieści mimo iż toczą się wokół poważnych życiowych problemów, niosą pozytywne przesłanie „ku pokrzepieniu serc” i budzą w czytelnikach pozytywne emocje. Prywatnie Krystyna Mirek jest  żoną, matką czwórki dzieci i mieszka pod Krakowem. Z zawodu jest nauczycielem polonistą i przez wiele lat pracowała w szkole.

Przygodę pisarki rozpoczęła w  2011 r. wysyłając do wydawnictwa swoją pierwszą powieść „Podróż do Kopenhagi”. Obecnie ma na koncie ponad dwadzieścia powieści, które cieszą się dużą popularnością i zdobywają listy bestsellerów.  Najnowszą powieść „Świąteczny sekret” z autografem pisarki można było zakupić po spotkaniu.

Krystyna Mirek jest osobą otwartą, szczerą, skromną i optymistycznie nastawioną do ludzi. Chętnie opowiedziała zebranym o swoim codziennym życiu, o swoich bliskich – bo jak zaznaczyła rodzina jest dla niej bardzo ważna, tak jak zdrowie i miłość. Podzieliła się z czytelniczkami swoim doświadczeniem związanym z dążeniem do realizacji planów, pasji oraz godzeniem wielu ról życiowych jednocześnie.

Na zakończenie spotkania Pani Krystyna rozdawała autografy, nie zabrakło również wspólnych pamiątkowych zdjęć.