Spotkanie autorskie z Karoliną Wilczyńską w W60

Karolina Wilczyńska

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy serdecznie zaprasza 14 maja 2019 r. o godz. 17.30 do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 60 przy ul. Krasnobrodzkiej 11 na spotkanie z Karoliną Wilczyńską – znaną pisarką, trenerką i terapeutką.

Karolina Wilczyńska jest autorką literatury obyczajowej m.in. bestsellerowej sagi „Stacja Jagodno” oraz nowej serii powieści „Rok na Kwiatowej”. Pisze o tym, co jej zdaniem ma największe znaczenie w życiu – o uczuciach – nie bojąc się nawet tych najskrytszych i najtrudniejszych.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Spotkania z literaturą, kulturą i sztuką w bibliotekach: wydarzenia dla dorosłych i dzieci” z budżetu partycypacyjnego na 2019 rok.