Spotkanie autorskie z Izabellą Frączyk w W60

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy serdecznie zaprasza wszystkich czytelników i sympatyków współczesnej literatury kobiecej na spotkanie autorskie z Izabellą Frączyk, które odbędzie się 28 listopada o godzinie 17:30 w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 60 przy ul. Krasnobrodzkiej 11.

Izabella Frączyk zadebiutowała w 2009 roku powieścią „Pokręcone losy Klary”, która została ciepło przyjęta przez czytelników i przyniosła popularność autorce. Od 2012 roku pisarka związana jest z Wydawnictwem Prószyński i Spółka, które wydało kolejne powieści m.in. „Kobiety z odzysku”, „Dziś jak kiedyś”, „Koniec świata”, „Jak u siebie”, „Siostra mojej siostry”.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu „Spotkania z literaturą, kulturą i sztuką w bibliotekach: wydarzenia dla dorosłych i dzieci”

z budżetu partycypacyjnego 2019 rok.